Folia magnetyczna czarna 0,4mm

Dostępność: dostępny
Cena: 23,92 zł 23.92
Cena netto: 19,45 zł
ilość mb
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.39285
Producent: -
Kod produktu: MAGC/4

Opis

Magnetyczna folia bez powłoki. 1mb szer. 61cm.

BUDOWA (SKŁADNIKI):  Folia magnetyczna Magnaflex zbudowana jest z proszku o właściwościach ferromagnetycznych oraz syntetycznej gumy. Osiąga duża siłę przyciągania oraz występuje w zróżnicowanych grubościach. Produkt nie zawiera ołowiu.

Typ: anisotropic

Kategoria: plain- folia bez okleiny

CECHY: Magnaflex może być skręcany i wyginany bez utraty wysokiego poziomu energii pola magnetycznego, daje się łatwo ciąć nożyczkami i nożem. Jednorodna długość rolek redukuje powstawanie odpadów oraz resztek podczas cięcia.

TYP NAMAGNESOWANIA: Wielopolowy, jednostronny.

OBRÓBKA: Magnaflex daje się łatwo ciąć i sztancować bez konieczności obróbki krawędzi. Jest doskonałym podłożem do laminowania folią i papierem.


ZAKRES STOSOWANIA: Folie magnetyczne to atrakcyjny nośnik reklamy wizualnej (tzw. Magnesy reklamowe) stosowany na: środki transportu, cenniki, tablice informacyjne, masowo drukowane gadżety, wizytówki, kalendarzyki, breloczki, zabawki, pomoce dydaktyczne, wszystkie tymczasowe formy reklamy. Grafika naniesiona za pomocą folii magnetycznych jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczeń powierzchni samochodu. Zaleca się ją w systemach częstej zmiany informacji. Może posłużyć jako forma tymczasowej zamiany prywatnego samochodu na samochód firmowy. Jest tania i skuteczna. Obecnie folia magnetyczna jest szczególnie chętnie stosowana przez przedsiębiorstwa taksówkowe

Szerokość rolki: 61 cm


Grafika może być nanoszona metodą sitodruku lub przy użyciu folii samoprzylepnych. Przy wykonywaniu dłuższych serii zaleca się wstępne przetestowanie użytego materiału; siła, z jaką folia trzyma się podłoża zależy zarówno od grubości folii, jak i od grubości i ilości warstw lakieru na metalowych częściach pojazdu. Zaleca się również zaokrąglenie rogów o promieniu nie mniejszym niż 2 cm, co wydatnie zwiększy odporność narożników na zniszczenie oraz poprawi przyleganie folii.


Przygotowanie folii: Powierzchnia, na którą będzie nakładana folia magnetyczna, podobnie jak brązowa powierzchnia samej folii nie może być wilgotna ani zawierać błota, kurzu ani innych obcych ciał. Folia nie powinna być używana na powierzchniach nie w pełni metalicznych, powierzchniach metalowych wielokrotnie lub świeżo malowanych. Wymaga starannego przygotowania nawierzchni. Dobre efekty daje naniesienie niewielkiej ilości zwykłego pudru dziecięcego na przylegającą brązową powierzchnię folii.


Nakładanie folii: Przed nałożeniem należy doprowadzić folię do temperatury pokojowej, co zapewni jej właściwą elastyczność. Mniejsze znaczenie ma temperatura powierzchni, na którą folia będzie nakładana. Folię nakładamy stopniowo dociskając kolejne fragmenty powierzchni. Przy przemieszczaniu należy unikać rozciągnięcia, prowadzącego do osłabienia siły przylegania. Zamiast ciągnąć, folię należy zdjąć w całym kawałku i nałożyć powtórnie w innym miejscu. Powierzchnia metalowa powinna być gładka, bez profili i przetłoczeń oraz chromowanych wykończeń. Należy uważać na fałdy, prowadzące do powstania kieszeni powietrznych.


Konserwacja i czyszczenie: Pomiędzy przylegającymi powierzchniami zbiera się wilgoć. Zalecamy, aby folię magnetyczną raz W tygodniu zdjąć i przetrzeć suchą ściereczką. Do czyszczenia prosimy używać ciepłej wody Z niewielką ilością mydła lub płynu do mycia naczyń.

Przechowywanie: Dla zabezpieczenia przed zniszczeniem w trakcie przechowywania zaleca się swobodne zrolowanie Do średnicy nie mniejszej niż 10 cm z magnetyczną stroną od środka (umieszczenie grafiki do Wewnątrz mogłoby doprowadzić do zmarszczenia folii samoprzylepnej lub złuszczenia farby). Folia zrolowana nie powinna być dociskana i załamywana. Przy przechowywaniu na płasko nie należy umieszczać na rolce żadnych przedmiotów.

 

Folia polecana do stosowania w różnego rodzaju wnętrzach. Na elementy karoserii samochodu zalecamy stosowanie folii o grubości 0,6mm lub 0,7mm.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl