Jak szybko, łatwo oraz stabilnie zamocować tablicę, baner, szyld czy inną reklamę? Służą do tego dystanse do tablic reklamowych. Taki sposób montażu nie tylko zapewnia estetyczny wygląd reklamie, ale też chroni powierzchnię, na której jest mocowana, przed uszkodzeniami czy zarysowanymi. Dzieje się tak dlatego, że dystanse do tabliczek umożliwiają odsunięcie ich od podłoża, do których są mocowane. Wykorzystywane są zarówno wewnątrz budynku, jak też na zewnątrz. Znalazły swoje zastosowanie w sklepach, galeriach handlowych, budynkach użytku publicznego, w biurowcach, restauracjach, hotelach i przestrzeni miejskiej, czyli wszędzie tam, gdzie widoczna jest reklama.

Dystansy do tablic solidne i odporne na wpływ czynników zewnętrznych

Aby dystanse do tabliczek można było zastosować na zewnątrz, muszą wykazywać odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, tj. wodę, niskie oraz wysokie temperatury, mróz i promieniowanie UV. Wilgotne powietrze stwarza idealne warunki do korozji metalu, z tego powodu oferowane przez nas dystansy do tablic wykonane są ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że są odporne na naturalny proces starzenia się metalu. Proponujemy je w wersji polerowanej, estetycznie się prezentują i zachowują swój uniwersalny wygląd. Występują w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i wielkości mocowanej tablicy.

Jakie dystanse do tabliczek wybrać?

Dystansy do tablic mogą być skręcane albo zatrzaskowe. Pierwszy wariant wykazuje się większą stabilnością, dlatego polecamy go do cięższych tablic i użytku zewnętrznego. Tańsza opcja zatrzaskowa bardzo dobrze sprawdzi się przy mniejszych reklamach mocowanych w pomieszczeniach. W naszym sklepie posiadamy obie opcje w atrakcyjnych cenach. Dystanse do tablic reklamowych stanowią prosty i tani sposób na estetyczny montaż grafiki czy innych materiałów reklamowych. Przy ich pomocy możesz przymocować je do szkła, plexi, tworzywa sztucznego czy każdej innej powierzchni. Sprawdź także inne materiały reklamowe pomocnicze dostępne w ofercie naszego sklepu, takie jak np. noże z łamanym ostrzem czy magnesy do folii i grafik.

Dystans ze stali - skręcany

Dystans ze stali  - skręcany
Dystans ze stali - skręcany

Tylko teraz w super cenach !!!

Dystans reklamowy ze stali skręcany, pusty w środku do przelotowego mocowania tablicy. 

Dostępne wymiary: 25x35mm, 30x25mm, 12x20mm, 16x25mm oraz 19x25mm

Cena:

5,79 zł

Cena netto: 4,71 zł

Dystans zatrzaskowy Snap-Fix

Dystans zatrzaskowy Snap-Fix
Dystans zatrzaskowy Snap-Fix

Dystanse reklamowe przeznaczone do montażu liter i tablic na wcisk, bez wiercenia w elemencie montowanym.

Cena:

2,20 zł

Cena netto: 1,79 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl