Chcesz, żeby Twój samochód prezentował się elegancko mimo wieku? Warto zadbać o jego elementy karoserii, które narażone są na ewentualne zniszczenia i zarysowania ze względu na normalną eksploatację. Folia strukturalna to produkt, który zapewni Ci gwarancję bezpieczeństwa i niezawodność. Folie strukturalne dostępne w tej kategorii, to doskonały wybór dla każdego kierowcy i miłośnika motoryzacji. Jak je wykorzystać w wydajny i efektywny sposób? Sprawdź produkty, które przygotowaliśmy, i poznaj ich możliwości już teraz.

Folia na słupki i progi, czyli newralgiczne i narażone punkty

Lakier na słupkach z czasem narażony jest na pęknięcia wynikające z częstej eksploatacji. Każde zamknięcie samochodu generuje wibracje, które są przyczyną odpryskiwania farby. Do tego dochodzi kontakt z potem na dłoniach, bakteriami, wilgocią itp. Nic zatem dziwnego, że rdza stosunkowo szybko pojawia się w tym miejscu, nawet jeśli dbamy o pojazd. Strukturalna folia na słupki pozwoli zatrzymać proces rdzewienia, poprawiając również wygląd samochodu. Folia na progi zabezpiecza je przed drobnymi zarysowaniami i uszkodzeniami, które są spowodowane przez kamienie wylatujące spod kół podczas jazdy. Nawet drobny piasek jest w stanie uszkodzić strukturę lakieru, co w efekcie spowoduje zaawansowaną korozję i zniszczenia. Skoro masz możliwość ochrony przed tym problemem, skorzystaj z tej opcji najszybciej jak możesz.

Ochrona na najwyższym poziomie

Dlaczego folia strukturalna tak dobrze sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach? Ponieważ struktura jej materiału tworzy ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, które stanowią główny powód powstawania zarysowań lakieru. Warstwa ochronna zaprojektowana z wykorzystaniem wysokogatunkowej folii jest niezwykle trwała i nie rzuca się w oczy. Nie musisz zatem obawiać się, że zepsuje ona design pojazdu, gdy podczas remontu zaplanujesz ciekawy i nieszablonowy projekt. Sprawdź także folie ochronne na szyby i folie zabezpieczające dostępne w ofercie naszego sklepu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl