Folia owv

Wśród materiałów do wykonywania efektownych reklam i aplikacji ich na różne powierzchnie są folie one way vision o szczególnych właściwościach i bardzo ciekawym zastosowaniu. Wykorzystuje się je przede wszystkim do oklejania okien, szyb samochodowych i witryn sklepowych, czyli powierzchni szklanych. Folia owv sprawdza się świetnie przy tworzeniu reklam samochodowych. Wyróżnia ją perforowana powierzchnia przepuszczająca światło. Ma strukturę podobną do plastra miodu. Po aplikacji na powierzchnię tworzy efekt weneckiego lustra. Z zewnątrz nie jest widoczne to, co znajduje się za szybą, a jedynie zadrukowana grafika. Natomiast z wewnątrz można zobaczyć, co dzieje się po drugiej stronie szyby.

One way vision – folie o dużych możliwościach zadrukowania

Folia ovw jest uniwersalna, można ją wykorzystać przy okazji kilku metod druku. Wybieramy ją w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Najczęściej jednak stosuje się druk solwentowy. Świetnie sprawdza się też druk UV. Jeżeli zależy Ci na wydruku większej serii o wysokim poziomie powtarzalności, to zdecydowanie powinieneś wybrać sitodruk. Folie one way vision najlepiej sprawdzają się w przypadku tych trzech metod druku. Warto też zwrócić uwagę na miejsce aplikacji reklamy. Jeżeli znajdzie się ona ostatnie na dużej wysokości bądź też będzie narażona na szczególnie niekorzystne warunki i czynniki zewnętrzne, to warto jest folie owv zadrukować metodą hard solwent. Powinieneś wiedzieć, że wydruki na tego typu foliach wykonane w tej technologii wyróżniają się wielokrotnie zwiększoną odporności na promieniowanie słonecznie, jeżeli porównamy jest do metody eco solwent. Folie owv przystosowane są również do druku light solwent czy też solwentu miękkiego.

A jak sprzedawana jest folia owv? Rolka o różnej długości okazuje się w tym przypadku najlepszą opcją. W naszym sklepie dostępne są folie na metry. Wybierasz tylko ich szerokość spośród dostępnych wariantów, a następnie decydujesz, ile metrów folii chcesz kupić. Nasz sklep posiada szeroki asortyment folii. Znajdziesz tutaj takie jak  folie banerowe, przeznaczone dla wielkoformatowych grafik czy folie odblaskowe, które świetnie sprawdzają się na samochody.

Folia One Way Vision ( OWV ) - pełna rolka

Folia One Way Vision ( OWV ) - pełna rolka
Folia One Way Vision ( OWV ) - pełna rolka

Folia One Way Vision ( OWV ) do druku, do wyboru 3 szer.: 98cm, 127cm oraz 137cm

Cena brutto podana za 1 rolkę (50 mb)

Cena:

615,00 zł

Cena netto: 500,00 zł

Folia One Way Vision ( OWV ) - na metry

Folia One Way Vision ( OWV ) - na metry
Folia One Way Vision ( OWV ) - na metry

Folia One Way Vision ( OWV ) do druku 1mb szer.: 98cm, 127cm oraz 137cm

Cena:

13,10 zł

Cena netto: 10,65 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl