Grafika, która może być widoczna przez całą dobę, niezależnie od warunków panujących w pomieszczeniu czy na zewnątrz. Takie możliwości stwarzają folie odblaskowe, które znalazły swoje zastosowanie zarówno w grafice reklamowej, jak również przy produkcji znaków informacyjnych i ostrzegawczych, niezbędnych w budynkach użytku publicznego, ale też na drodze. Folie odblaskowe mają szczególne właściwości, pozwalające na zachowanie widoczności grafiki w ciemności i przy ograniczonej widoczności, jak np. podczas deszczu czy mgły. Z tego powodu mają bardzo szeroki zakres zastosowania.

Cechy szczególne taśm odblaskowych

Folie odblaskowe do druku to folie wylewane PCV, które mają strukturę stworzoną z systemu kulek szklanych, zatopionych w transparentnej masie plastycznej. Dzięki temu znak czy reklama, są widoczne w nocy, pomimo odbijania się świateł reflektorów samochodowych. Ich zaletą jest bardzo dobra plastyczność, a więc folie odblaskowe świetnie sprawdzają się przy bardziej skomplikowanych projektach. Aplikuje się je zarówno na płaskie powierzchnie, jak też zaokrąglone oraz z nierównościami.

Folie odblaskowe i ich szeroki zakres zastosowania

Folie odblaskowe przede wszystkim wykorzystuje się do produkcji znaków informacyjnych i drogowych. Można przy ich pomocy stworzyć też wszelkiego rodzaju oznakowania, nawet do krótkookresowej aplikacji na zewnątrz i wewnątrz budynku. Taśmy odblaskowe wykorzystujemy do druku solwentowego i sitodruku. Zewnętrzna powierzchnia taśmy jest bardzo odporna na wszelkiego rodzaju skutki uderzeń oraz mechanicznych działań, trudno jest ją uszkodzić. Folie odblaskowe do druku znalazły swoje zastosowanie przy aplikacji na powierzchniach aluminiowych i na blachach ocynkowanych. Co więcej, możemy je wykorzystać jako folie odblaskowe na samochód do tworzenia efektownych reklam i skutecznego zwiększenia widoczności pojazdu. Sprawdź także inne produkty dostępne w ofercie naszego sklepu, takie jak folie plombowe czy laminat do folii.

Oralite 5400 - 010 Biały

Oralite 5400 - 010 Biały
Oralite 5400 - 010 Biały

Oralite 5400, trwałość 4 lat. 1mb szer. 122cm.

Odporna na zmienne warunki pogodowe, samoprzylepna folia odblaskowa Oralite® serii 5400 COMMERCIAL GRADE, łącząca w sobie wysoką elastyczność i znakomitą odporność na rozpuszczalniki i korozję.

Cena:

81,57 zł

Cena netto: 66,32 zł

mb
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl