Okleiny meblowe

Wieloletnie meble, na których dostrzegamy już wyraźne ślady użytkowania, nie muszą koniecznie zostać zastąpione przez nowe. Niewielkim kosztem i przy odrobinie chęci można samodzielnie zmienić ich wygląd, co pozwoli zarówno ukryć zniszczenia, jak też nadać wnętrzu nowego charakteru. Wykorzystuje się do tego okleiny meblowe. Bogactwo wzorów, kolorów i faktur pozwala nadać powierzchni dowolnego wyglądu. Okleina meblowa wydłuża żywotność mebli laminowanych, dzięki czemu nie musisz inwestować swoich oszczędności zbyt wcześnie.

Czym się różnią okleiny meblowe?

W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje okleiny, które różnią się nie tylko kolorem i wzorem, ale też materiałem, z jakiego są wykonane. Do produkcji oklein wykorzystywane są folie meblowe nietransparentne i samoprzylepne. Nanoszony jest na nie odpowiedni nadruk o fotograficznej rozdzielczości. W przypadku wysokiej jakości okleiny możesz spodziewać się ponadto dobrej odporności na promieniowanie UV, a zatem powierzchnia mebli nie zmieni swojego koloru na skutek oddziaływania na nią słońca, które odbarwia i powoduje blaknięcie koloru.

Okleina meblowa samoprzylepna z PCV sprawdzi się szczególnie przy oklejaniu mebli laminowanych. Można ją ponadto stosować np. do odświeżenia drzwi w pokojach czy też futryn i ściennych paneli. W pokoju dziecięcym polecamy stosować okleinę o wykończeniu lateksowym, która jest bezwonna i nietoksyczna.

Okleiny meblowe świetnie prezentują się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, ze skandynawskim i industrialnym charakterem. Dostępne są w jednolitych kolorach, a także w wersji imitującej drewno. Coraz częściej klienci decydują się też na odważniejsze wzory, np. okleiny meblowe z florystycznym motywem czy też w geometryczne wzory. Nie boimy się już mocnych akcentów kolorystycznych, ale nadal jesteśmy wierni i oddani klasyce.

Znajdziesz u nas również folie okienne, folie samochodowe i rakle do folii.

Uwaga: Folię ucinamy wg. zamówienia na żądany wymiar (ilość metrów podany w zamówieniu) z rolki o nawoju 15 mb. W związku z tym, nie ma możliwości zwrotu ani wymiany otrzymanej folii.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl