Jak folia może pomóc w promocji Twojego biznesu?

Jak folia może pomóc w promocji Twojego biznesu?

Folia ploterowa – materiał wielu zastosowań

Folia ploterowa to specjalna folia samoprzylepna, którą łatwo wycinać. W tym celu stosuje się specjalne narzędzie – ploter. Jego zastosowanie pozwala na nadanie obrabianej folii dowolnych form – mogą to być cyfry, litery, symbole, kształty, itp. Dzięki temu folia ploterowa doskonale nadaje się do zastosowania jako przyciągająca wzrok reklama wizualna!

Folia tego typu może posłużyć do ozdobienia witryny oraz stworzenia na niej napisu, informującego o aktualnej promocji, nowościach czy wydarzeniu. Ponadto, doskonale nada się na oklejenie firmowego samochodu  (jak będzie wyglądać taka reklama na pojeździe, zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej inwencji). Może to być np. logo firmy, dane teleadresowe, informacja o nowych produktach lub usługach albo przyciągająca wzrok grafika, która pozwoli na łatwe zapamiętanie nazwy lub rodzaju działalności Twojej firmy.

Istnieje kilka rodzajów folii ploterowej, które znacząco różnią się między sobą okresem eksploatacji. W celu reklamy krótkookresowej (np. o promocji) stosuje się folie fluorescencyjne, zaś za pomocą folii polimerycznej można stworzyć trwałe ozdoby lub reklamy na sklepowej witrynie.

Wersje polimeryczne stosowane są również do reklam tablicowych. Inny rodzaj folii – folia wylewana, pozwala na stworzenie trwałej reklamy na nieregularnych powierzchniach – może utrzymać się na nich nawet przez cała dekadę. Znakomicie sprawdza się także przy tworzeniu różnego rodzaju grafik łączonych – np. pełnokolorowych z wektorowymi.

Folia – ekonomicznie i szybko!

Folia ploterowa pozwala na szybkie stworzenie reklamy przy bardzo niskich kosztach. Można zakupić własny ploter i wykonywać swoje projekty samodzielne.Dobrze jednak powierzyć tego typu zadania wyspecjalizowanym firmom, które nie tylko zadbają o prawidłowe wycięcie folii w pożądany kształt, ale także zajmą się jej właściwą aplikacją na powierzchnię reklamową.

Ponieważ reklama przy użyciu folii jest stosunkowo tania, zachęca to do jej częstego zmieniania, dzięki czemu dajesz jasny sygnał swoim klientom, że prowadzisz aktywną działalność.

Folia ma dziesiątki kreatywnych zastosowań, które możesz wykorzystać w celu zwrócenia potencjalnym klientom uwagi na swoją działalność. Dlatego też, gdy myślisz o rozwinięciu skrzydeł i działaniach marketingowych, nie zapomnij o tym środku reklamy wizualnej, który nie będzie dużo kosztować, a może przynieść wspaniałe efekty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy od home.pl