Folia odblaskowa w reklamie

Chińska folia odblaskowa o strukturze plastra miodu może służyć do produkcji reklam - napisów, na autach, szyldach oraz innych nośnikach. Należy zawsze pamiętać że reklamy z folią odblaskową nie mogą udawać znaków drogowych ani stać bezpośrednio przy drodze - bezpieczeństwo przede wszystkim :) Auta korporacyjne oraz auta służb państwowych często mają napisy / oznaczenia robione z certyfikowanych folii odblaskowych. W przypadku uszkodzenia oznakowania często używa się tańszych zamienników - możesz je nabyć w naszym sklepie.

Ploterowanie folii odblaskowych - folia zwłaszcza o strukturze plastra miodu jest gruba i trudno poddaje się ploterowaniu, co nie znaczy że jest to nie możliwe - należy przetestować różne ustawienia nacisku noża w ploterze tnącym. Na chińskiej folii odblaskowej o strukturze miodu można także drukować - solwentem oraz ecosolwentem, jak i sitodrukiem.

Chińska folia odblaskowa o strukturze plastra miodu jest teraz dostępna w nowych kolorach: do białej oraz czerwonej dołączył niebieski, zielony, żółty i pomarańczowy. Efekt odblasku nie jest tak dobry (ani nie jest poświadczony żadnymi certyfikatami) jak w przypadku folii produkcji europejskiej, ale nadal folia ta stanowi dobrą oraz tanią alternatywę dla droższych, certyfikowanych produktów.

 

 https://www.fabertec.pl/pl/c/Plaster-miodu/289

Sprzedajemy już od 1 mb !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy od home.pl