Reklama na samochód - to prostsze, niż myślisz!

Reklama na samochód

Oklejanie samochodów folią ploterową

Folie ploterowe to specjalny rodzaj folii samoprzylepnej, a ich nazwa bierze się od narzędzia, za pomocą którego można wycinać z nich dowolne kształty – plotera. Istnieje kilka rodzajów folii ploterowej – ale do umieszczania reklamy na samochodzie wykorzystuje się tylko dwa z nich: polimeryczną folię ploterową oraz wylewaną folię PCV.

To właśnie najbardziej wytrzymałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych (takich jak promieniowanie UV, wiatr, deszcz czy śnieg) gatunki folii. Ich właściwości sprawiają, że cechują się długoletnią żywotnością, dzięki czemu wykonane za ich pomocą reklamy eksploatowane są przez długie lata.

Ponieważ, za pomocą plotera, z folii można wycinać dowolne formy – cyfry, litery, logo, kształty czy symbole – możesz samodzielnie wymyślić dowolny rodzaj przyciągającej wzrok reklamy na auto. Preferujesz same napisy? Żaden problem!

Efektowna, wielokolorowa grafika? Nic trudnego! Reklama-naklejka na masce lub boku samochodu osobowego? A może rzucająca się w oko reklama całopojazdowa? W każdym przypadku wykonanie będzie możliwe dzięki użyciu tych dwóch rodzajów folii ploterowych!

Gdzie wykonać reklamę na auto?

Reklamy na samochody wykonuje wiele działających na rynku firm. A jaki należy przygotować budżet na wykonanie materiałów marketingowych dla swojego biznesu? Ceny różnią się znacznie w zależności od powierzchni, jaką ma zajmować dana reklama oraz jej kolorystyki i stopnia skomplikowania. Najprostsze do wykonania są reklamy tekstowe oraz nieskomplikowane naklejki – w związku z tym, również i koszt wykonania nie będzie duży – może zamknąć się nawet w wysokości 100-150 złotych.

Jak nietrudno się domyślić, najbardziej kosztowne są reklamy całopojazdowe, mające wiele kolorów i elementów graficznych – tu cena może wynieść nawet od 1,5 do 2 tysięcy złotych.

Należy jednak pamiętać, że im większa będzie reklama na samochodach, tym lepsza rozpoznawalność firmy i szanse na pozyskanie nowych klientów. Dobrze więc traktować taki wydatek jako inwestycję w rozwój swojego biznesu. Warto także dodać, że będzie to rozwiązanie na dłuższy czas, ponieważ trwałość folii polimerowej szacuje się na co najmniej siedem lat, a wersja wylewana może przetrwać nawet i dekadę.

Samochód, jako nośnik reklamy, to doskonały sposób, aby niewielkim nakładem zapewnić sobie spory rozgłos – dlatego warto rozważyć to rozwiązanie w swoich planach marketingowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy od home.pl